Novinky od Tesli

.


Ak ste si mysleli že Tesla výroba len automobilu ste na veľkom omyle. Po novom sa vrhli aj do výrobe niečo špeciálneho čo si predstavíme.
 
tesla

Zmenšená nabíjačka smartphonou a tabletov
 
Výrobcu Tesla poznáme ako  výrobcu automobilov. Tesla však rozširuje svoju výrobu o nové technologické výrobky ktoré majú pomôcť rýchlo nabiť smartphon a tablet.
 

108 x 31 x 23 mm ale za to je na prvý pohľad veľmi  pekná a práve preto sa bude ľahšie predávať. Táto Power banka obsahuje 3 350 mAh a zariadenia budete nabíjať pomocou kábla micro Usb. Cena tohto zariadenia by sa mala pohybovať okolo 35 eur. …

ôjde>
 
Ø  Bude mať teda pekný elegantný dizajn a vyzerá podobne ako router na internete ale stým že v strede je ako keby okienko ktoré doplňuje tento dizajn . Zatiaľ by sa mal predávať len vo farebnej kombinácii bielej s červenou. Táto stolová Power banka je položená na stojančeku ktorý nielen doplnené vzhľad ale na vonok vyzerá vyššie čo môže byť výhodou v domácnosti ale aj v kanceláriách. A samozrejme nebude chýbať logo na zariadení ktoré je označené veľkými tlačením písmenami v červenej farbe. 
 
Možno sa dočkáme aj toho že výrobca Tesla bude vyrábať aj smartphoni či tablety a možno rozšíri svoju výrobu a pridá k tomu aj ďalšie produkty ako napríklad XiaoMi. Nebolo by to na škodu , keďže vieme že Tesla je veľmi úspešná a známa firma ktorá sa zaoberá výrobou a predajom áut pod svojou značkou. Tesla nás však môže v budúcnosti prekvapiť a okrem Power banku , nám ponúkne aj slúchadlá , čo iné zariadenia , a možno aj spomínané smartphoni či tablety.

.

elektrika
 
Ø  Nechajme sa prekvapiť a uvidíme že nám tento výrobca ponúkne. Možno Power banka bola len skúška či sa bude tento produkt predávať.  Ak by bol však predaj neúspešný , možno sa budú venovať len výrobou áut alebo skúsia vylepšiť nové technologické vymoženosti a ponúknu nám niečo čo na trhu zatiaľ nemáme. Sám som zvedavý čo nám Tesla ponúkne a ak bude niečo nové od tohto výrobcu budeme Vás informovať v ďalších článkoch. 

Novinky od Tesli
4.5 (90%)4
.